Esilehele ÕppeainedKataloogipuuOtsingruen
IT Kolledž

 

Robotex 2010 võitjad on selgunud

05. detsember 2010

Tänavuse Robotex 2010 võitjaks osutus IT Kolledži robot Neve. Seekordne võistlus oli järjekordselt väga tasavägine. Eriti toimekateks vastasteks olid TTÜ DarthMäger ja TTÜ Krõõt.

“TTÜ robot Mäger on ennegi olnud meie teravam konkurent ja ilma selle suurepärase võistlejata oleks meie robotite tase kindlasti madalam,” on kirjas IT Kolledži robootikaklubi kodulehel. Eraldi tuuakse esile Tartu Ülikooli Nasty Circuits, millist tunnustatakse kui kõigest ühe ööga võistluse eelselt suure töö ära teinud ja saavutas lõpuks neljanda koha.”Robot Krõõt langes varem välja, kuid turniiriloos ongi karm ja esimesena kohtus võimekas robot IT Kolledži meeskonna NEVE robotiga,” võib lugeda veel robot.itcollege.ee veebilehelt.

IT Kolledži võidumeeskonda kuulusid Kristjan Mölder, Valdur Kaldvee ja Mikk Pärast. Palju õnne ja edu nii võitjameekonnale, kui teise koha saavutanud Madistaja meeskonnale: Tiia Tänav, Tiina Laast, Allan Vein, Madis Toom ja Janek Sarjas. Tunnustust tuleb avaldada ka TTÜ kolmanda koha võitnud robot DarthMäger võistkonnale ja TÜ Nasty Circuits tegijatele. Õnne ja jaksu osalejatele järgmisteks võistlusteks.

IT Kolledž on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse (EITSA) poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mis annab rakenduslikku kõrgharidust IT süsteemide arendamise, IT süsteemide administreerimise, infosüsteemide analüüsi ja tehnosuhtluse erialadel. Kokku õpib IT Kolledži neljal õppekaval päevases, õhtuses ja kaugõppes üle 850 tudengi. Kaheksa aasta jooksul on IT Kolledžist suundunud Eesti IT tööjõuturule 404 IT spetsialisti.

Sigrid Tammiste, IT Kolledži turundusjuht
Raja 4C, 12616 Tallinn
Tel +372 6285 817
Faks +372 6285 801
www.itcollege.ee
www.eitsa.ee


[0] kommentaari
MenuImage TäiendusõpeÕppimineRuumide rentIT KolledžistKoostööTöö & PraktikaTudengieluKontakt
tagasiside
kontakt
esilehele
   
IT Kolledži nimi ja logo on EITSA registreeritud kaubamärk