Esilehele ÕppeainedKataloogipuuOtsingruen
Õppimine
Eeskirjad & juhendid Turva- ja ISIC kaardi info

ÜlIÕPILASKAARDI JUHENDÜliõpilaskaart / ISIC Tudeng
kaart on IT Kolledžis läbipääsu- ja raamatukogus laenutuskaardiks.
Üliõpilaskaardi / ISIC Tudeng kaardiga ehk International Student Identity Card, saab tõendada oma üliõpilase staatust, reisida ja osta soodsamalt ( www.isic.ee/student) nii Eestis kui välismaal. ISIC Tudeng kaardi saamise õigus on kõikidel põhi-, magistri-, interni-, ja doktoriõppe üliõpilastel.

 Tellimine

Üliõpilaskaardi tellimiseks tuleb sisse logida www.minukool.ee kaardihalduskeskkonda. Sisse logimiseks on kaks võimalust:
  • Eesti Vabariigi ID-kaardiga.
Veendu, et Teie ID-kaart on sisestatud kaardilugejasse ning vajutage ”Autendi ID-kaardiga”. Seejärel sisestage PIN1 kood ja OK või Enter.
  •   Internetipanga kaudu.
Toetatud on Swedbank, SEB Panga, Sampo Panga, Nordea Panga ja Krediidipanga internetipangad. Vajutage Teile sobiva panga logo juures lingile. Seejärel suunatakse Teid valitud panga internetipanka, kuhu peate sisse logima. Jälgi ekraanile ilmuvaid juhiseid.

Avaneb isiku konto, kus on eraldi “kaardi taotlemine” aken.
Tuleb kontrollida olemasolevate andmete õigsust ja lisada puuduolevad andmed  (dokumendi foto alla laadimis juhend X-tee portaalist) ja seejärel valida “pangakaart” või “tavakaart” kaardiliigi vahel. ( NB: valik "pangakaart" ei ole hetkel veel töökorras)
Valides “pangakaart” lingi, liigub tudeng panga keskkonda, kus toimub kaardi tellimine panga kehtestatud tingimustel. Kaart aktiveeritakse kolledži sissepääsukaardina kasutamiseks õppeosakonnas.
 
Valides “tavakaart” tudeng nõustub kaardikasutuse tingimustega ja kinnitab oma andmed. Tavakaarti tellides tuleb tasuda eelnevalt kaardi tagatis vastavalt Eesti Üliõpilasliidu kehtestatud hinnakirjale  13 €. Aknas on olemas e-panga lingid.
 
 E-panka sisenedes kuvatakse eeltäidetud makse.
Soorita makse ja liigu “tagasi kaupmehe” juurde ehk Minu Kooli keskkonda.
Märkus: Esmakordsel kaardi tellimisel edastatakse kaarditellimus ainult tagatisraha laekumisel. Kaardi pikendamisel ja asenduskaardi tellimisel tagatisraha ei nõuta.
 
 Aknas “ankeet“ on kinnitamiseks andmed ja märge tagatise tasumise kohta. Ankeedil on võimalik teha parandusi ning lisada dokumendi pilt. Kaardi lõpliku tellimise kinnitamiseks kliki “kinnita kaardi tellimus”
  
 Üliõpilaskaardi saab kätte kuni 8 tööpäeva möödudes IT Kolledži õppeosakonnast.
Kui kaardil ilmnevad tehnilised või kaardi tootmise kvaliteedist tulenevad puudujäägid informeerida koheselt õppeosakonda.
Info: Lembi Tiks lembi AT itcollege.ee või telefonil +372 628 5858

 Tagatisraha tagastamine

Eksmatrikuleerimisel tuleb tagastada tudengil IT Kolledžile koolilt saadud ISIC kaart nn. “tavakaart“. Eelnevalt kontrolli oma pangakonto andmed www.minukool.ee keskkonnas kuhu soovid tagatisraha saada. Tagatisraha tagastatakse tudengile 10 tööpäeva jooksul peale kaardi tagastamist õppeosakonda.
Tagatisraha ei tagastata kui kaart on kooli poolt kehtetuks tunnistatud ja kaarti ei ole tagastatud Kolledžile 1 kuu jooksul kaardi kehtetuks tunnistamisest.

 Asenduskaardi tellimine

 Asenduskaart tellitakse kui  kehtiv kaart on rikutud, hävinud, kaotatud, varastatud.
Selleks tuleb tudengil siseneda www.minukool.ee keskkonda, “kaardi tellimine” aknasse ja kliki “telli asenduskaart” .
Asenduskaardi tellimisel kaotab automaatselt kehtivuse varasemalt väljastatud kehtiv kaart ja tellimisprotsess on sarnane uue kaardi tellimisega. (vali “tavakaart” või “pangakaart” ning tasu asenduskaardi väljastamise eest vastavalt Eesti Üliõpilasliidu kehtestatud hinnakirjale 6,5 €).
 

  Kaardi pikendamine

Kaardi pikendamine toimub kaardi kehtivusaja lõppemisel, kaardi pikendamisel seotakse uue kaardiga esmasel kaardi väljastamisel tasutud tagatisraha.
Õppeaasta alguses väljastatud kaardid kehtivad järgmise kalendriaasta lõpuni, kalendriaasta alguses väljastatud kaardid kehtivad sama kalendriaasta lõpuni.
Tudeng kinnitab www.minukool.ee keskkonnas oma kaardi pikendamise soovi detsembris. Kaardi pikendamine toimub sarnaselt uue kaardi tellimisele, uus kaart väljastatakse õppeosakonnas vana kaardi tagastamisel.
 
 
 
 

 

MenuImage TäiendusõpeÕppimineRuumide rentIT KolledžistKoostööTöö & PraktikaTudengieluKontakt
SisseastumineErialad & õppeainedEeskirjad & juhendidÕppeliigidÕppemaksAkadeemiline kalenderTunniplaanKaugõppe sessioonidCisco võrguakadeemiaMS IT AkadeemiaEdasiõppimineAvaldused & taotlusedAvalduse esitamine SAIS-isErasmusTuutoridKKK Õppetöö kvaliteetTehnika kasutamise juhendArvutivõrgu kasutamise reeglidTurva- ja ISIC kaardi infoRaamatukogu kasutamise eeskiriÕppeinfosüsteemi juhend
tagasiside
kontakt
esilehele
   
IT Kolledži nimi ja logo on EITSA registreeritud kaubamärk